Pracuj z nami!

 

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych współtworzeniem i wspieraniem Legnickiego Festiwalu SREBRO.

Oferta dla artystów:
Jesteś artystą wykorzystującym w swoich pracach srebro? Weź udział w Międzynarodowym Konkursie Sztuki Złotniczej, który co roku odbywa się pod innym hasłem tematycznym.

Zapraszamy do współpracy uczelnie artystyczne kształcące przyszłych artystów-złotników do prezentacji prac swoich profesorów, studentów i absolwentów w ramach cyklu Srebrne Szkoły.

Szukamy również młodych, zdolnych artystów, którzy stawiają pierwsze kroki na scenie złotniczej. W ramach cyklu Debiuty umożliwimy prezentację i promocję prac na indywidualnej wystawie.

Oferta dla wolontariuszy:
Jesteś pełen zapału, chęci do pracy i chcesz zdobyć doświadczenie przy organizowaniu dużej, międzynarodowej imprezy? Poszukujemy młodych, kreatywnych osób zainteresowanych: sztuką, marketingiem, public relations, grafiką komputerową oraz innymi dziedzinami przydatnymi przy organizacji tego typu przedsięwzięć. Oferujemy pracę w młodym, dynamicznym zespole, możliwość poznania artystów z całego świata i współtworzenia wydarzenia o międzynarodowej renomie.

Oferta dla firm i instytucji:
Odbiorcami Festiwalu są zarówno artyści i znawcy sztuki z kraju i zagranicy, jak i studenci uczelni artystycznych oraz wszyscy zainteresowani sztuką złotniczą. Co roku wydarzenie to odwiedza kilka tysięcy osób z całego świata. Proponujemy Państwu szereg działań umożliwiający promocję wizerunku poprzez wspieranie Festiwalu, który jest znanym i cenionym międzynarodowym świętem sztuki z ponad 30 letnią tradycją.
Nasz festiwal spaja w sobie wartości takie jak: ponadczasowość, kreatywność, precyzja wykonania, promocja dobrego smaku. Jeżeli te wartości są bliskie misji Państwa firmy zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia oferty patronackiej lub sponsorskiej.

Oferta dla mediów:
Oferujemy współpracę przy promocji wystaw Legnickiego Festiwalu SREBRO oraz innych wydarzeń organizowanych przez Galerię Sztuki w Legnicy.


W celu ustalenia szczegółowych warunków współpracy zachęcamy do kontaktu:

Galeria Sztuki
pl. Katedralny 1
59-220 Legnica
tel. 76 862 09 10
76 862 06 94
fax 76 856 51 26
galeria@galeria.legnica.pl


 

 

 


  



 

 


 

 


 


 

Aktualności

Bądź na bieżąco, wpisz swój e-mail, a my będziemy powiadamiać Cię o aktualnych wydarzeniach.

 

Aktualności

 

 Legnicki Festiwal SREBRO 2020

 

Aktualności

 

 

 

 

 

Partnerzy