Współpraca

RAZEM możemy WIĘCEJ!

 

Studenci

Zapraszamy do współpracy studentów kierunków artystycznych, projektowych i humanistycznych w zakresie przygotowywania materiałów promocyjnych Legnickiego Festiwalu SREBRO. Projektujesz? Tworzysz? Piszesz? Daj upust swojej kreatywności przygotowując sesję zdjęciową, spot reklamowy, artykuł, animację lub grafikę promujące prestiżowe wydarzenie o randze międzynarodowej z udziałem artystów światowego formatu! A może marzysz o pracy kuratora lub projektanta przestrzeni wystawienniczych? Napisz do nas, a chętnie skonsultujemy Twoje pomysły i podejmiemy współpracę z młodymi talentami!

 

Wolontariusze

Dołącz do srebrnej drużyny, która co roku wspiera organizację Legnickiego Festiwalu SREBRO. Jesteś pełen zapału, chęci do pracy i chcesz zdobyć doświadczenie przy organizowaniu dużej, międzynarodowej imprezy? Poszukujemy młodych, kreatywnych osób zainteresowanych: sztuką, animacją kultury, marketingiem, public relations, grafiką komputerową oraz innymi dziedzinami przydatnymi przy organizacji tego typu przedsięwzięć.

 

Wesprzyj nas!

Oferujemy możliwość promowania Państwa firmy w trakcie trwania jednego z najważniejszych wydarzeń w Europie poświęconych współczesnej biżuterii i złotnictwu artystycznemu!

Co roku gośćmi Legnickiego Festiwalu SREBRO są dziesiątki twórców, wystawców i badaczy biżuterii, pasjonatów, specjalistów, dziennikarzy i krytyków z całego świata. W ramach współpracy sponsorskiej oferujemy m.in. reklamę w katalogach wystaw, mediach społecznościowych i na stronach internetowych, a także prezentację materiałów reklamowych na salach wystawienniczych Galerii Sztuki oraz na targach branżowych.

Dołączając do szanownego grona sponsorów Legnickiego Festiwalu SREBRO włączają się Państwo w szlachetną ideę mecenatu nad jednym z najważniejszych, ale i najbardziej niszowych wydarzeń artystycznych regionu, a zarazem kraju i Europy.

 

Napisz o nas!

Cenimy sobie trud pracy dziennikarzy dbających o rzetelność i jakość informacji ze świata sztuki oraz branży złotniczo-jubilerskiej. Od początków trwania Legnickiego Festiwalu SREBRO mamy przyjemność pracować z wieloma z nich, promując wydarzenie w czołowych pismach i portalach związanych z biżuterią w Polsce i zagranicą (zob. PARTNERZY). Chętnie nawiążemy współpracę z kolejnymi mediami, portalami, influencerami i blogerami.

 

Jeżeli interesują Cię artyści, biżuteria artystyczna, sztuka współczesna – to jest to temat, który nas łączy. Chętnie pomożemy Tobie i będziemy wdzięczni, jeśli Ty zechcesz wesprzeć nas i nasze działania! Zainteresowanych dowolną formą współpracy zapraszamy do kontaktu:

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. + 48 76 862 09 10

O Festiwalu

Od ponad 40 lat Galeria Sztuki w Legnicy specjalizuje się w promowaniu współczesnej biżuterii i obiektów artystycznych. Legnicki Festiwal SREBRO to jedna z najważniejszych imprez kształtujących życie kulturalne regionu i budujących jego wizerunek na forum międzynarodowym. W jego ramach co roku w maju odbywa się Międzynarodowy Konkurs Sztuki Złotniczej, a także liczne wystawy indywidualne, grupowe, szkół artystycznych. W trakcie trwania Festiwalu mają miejsce również wydarzenia towarzyszące – seminarium teoretyczne, pokazy, debaty, warsztaty, koncerty.

Newsletter

Szukaj