wtorek, 24 maj 2022 11:55

Oprowadzania po wystawach

 

Nadal trwają wystawy zorganizowane w ramach Legnickiego Festiwalu SREBRO. Wszystkich zainteresowanych współczesną sztuką złotniczą i artystyczną biżuterią zapraszamy do odwiedzenia ośmiu przestrzeni wystawienniczych ulokowanych w sercu miasta. Wstęp na wszystkie ekspozycje jest bezpłatny.

 

 

Szczegółowe informacje na temat wystaw znajdą Państwo TUTAJ.


Z kolei grupy zorganizowane (m.in. wycieczki szkolne, grupy seniorów) zapraszamy na bezpłatne oprowadzania kuratorskie. Zapisów można dokonać mailowo lub telefonicznie:


mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel.: 535 600 599

O Festiwalu

Od ponad 40 lat Galeria Sztuki w Legnicy specjalizuje się w promowaniu współczesnej biżuterii i obiektów artystycznych. Legnicki Festiwal SREBRO to jedna z najważniejszych imprez kształtujących życie kulturalne regionu i budujących jego wizerunek na forum międzynarodowym. W jego ramach co roku w maju odbywa się Międzynarodowy Konkurs Sztuki Złotniczej, a także liczne wystawy indywidualne, grupowe, szkół artystycznych. W trakcie trwania Festiwalu mają miejsce również wydarzenia towarzyszące – seminarium teoretyczne, pokazy, debaty, warsztaty, koncerty.

Szukaj