czwartek, 10 czerwiec 2021 13:53

Oprowadzania po wystawach

 

 

Zapraszamy w każdy piątek czerwca o godz. 17:00 na oprowadzania po wystawach biżuterii artystycznej w ramach Legnickiego Festiwalu SREBRO 2021.

 

 

 

Więcej o wystawach tutaj.

Na spotkania zapraszamy w miejscach prezentacji wystaw 5 min przed rozpoczęciem oprowadzania.

Obowiązują zapisy drogą e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie (76 862 09 10).

Ilość miejsc ograniczona. Wstęp i udział bezpłatny.

Przypominamy, że w przestrzeniach wystawienniczych obowiązuje reżim sanitarny (1,5 dystansu oraz maseczki). Więcej o bezpiecznym zwiedzaniu w czasie pandemii tutaj.

O Festiwalu

Od ponad 40 lat Galeria Sztuki w Legnicy specjalizuje się w promowaniu współczesnej biżuterii i obiektów artystycznych. Legnicki Festiwal SREBRO to jedna z najważniejszych imprez kształtujących życie kulturalne regionu i budujących jego wizerunek na forum międzynarodowym. W jego ramach co roku w maju odbywa się Międzynarodowy Konkurs Sztuki Złotniczej, a także liczne wystawy indywidualne, grupowe, szkół artystycznych. W trakcie trwania Festiwalu mają miejsce również wydarzenia towarzyszące – seminarium teoretyczne, pokazy, debaty, warsztaty, koncerty.

Newsletter

Szukaj