Pica Pica

 

 

PicaPica.pl (Link do strony) – największy w Polsce profesjonalny blog poświęcony biżuterii. Nazwa (Pica Pica) oznacza srokę zwyczajną, która słynie z miłości do wszystkiego, co błyszczy

Sroki są dwie: Agata (dyplom z rzeźby Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu oraz studia podyplomowe PR i Strategicznego komunikowania SGH) i Katarzyna (dyplom z fotografii, Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu). Są siostrami. Ich podejście do biżuterii jest bardziej profesjonalne niż „śliczne, śliczne, błyszczy, błyszczy!” – promują młodych projektantów, pokazują dobre wzorce. Wierzą, że o biżuterii da się mówić atrakcyjnie.

Ich pracę doceniają zarówno firmy biżuteryjne (współpracują z Apart, YES, W. Kruk) jak i media –wywiady z nimi i zdjęcia ich stylizacji ukazywały się na łamach „Gazety Wyborczej”, „Pani” czy „Elle”. Współpracują również z organizacjami branżowymi (jak Stowarzyszenie Twórców Form Złotniczych), są zapraszane na największe polskie i międzynarodowe wydarzenia (jak targi Złoto Srebro Czas, Amberif, INHORGENTA MUNICH, Palakiss czy Munich Jewellery Week).

Link do Facebooka: (Klik)

  

Aktualności

Bądź na bieżąco, wpisz swój e-mail, a my będziemy powiadamiać Cię o aktualnych wydarzeniach.

 

Aktualności

 

 Legnicki Festiwal SREBRO 2019
Termin:  1 maja - 9 czerwca 2019

Kulminacja: 17 - 18 maja 
Miejsce: Galeria Sztuki w Legnicy

 

Aktualności

 

 

 

 

 

Partnerzy